Sojusz Cimms

Forum Walecznych Cimmsów


#1 2009-01-05 21:48:46

Antonius

Zarząd

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-01-03
Posty: 44
Punktów :   

Grupy bojowe

Hej!
Chciałbym wam zaproponować uruchomienie grup bojowych.
W tej chwili conajmniej 2
Podzielmy się na mapie na dwie grupy bojowe ,które będą współpracować ze sobą
w atakach i deffie.
Do każdej z grup powinni należeć najbliżej położeni gracze.
Wtedy jest prawdziwy sprawdzian możliwości poszczególnych graczy.
Każda grupa bojowa posiada dowódcę którego wybiera nasze szefostwo.
Powinniśmy to zrobić jak najszybciej aby szybko reagować na ataki i stawiać deffa.
Oczywiście najważniejszy dla grup bojowych jest off i tu głównie powinny na tym etapie gry być
głównie germanie.
To może tyle na dziś proszę o dalsze propozycje

Offline

 

#2 2009-01-06 15:24:57

pedoe

Zarząd

Zarejestrowany: 2009-01-03
Posty: 40
Punktów :   

Re: Grupy bojowe

okej więc napisz proszę jak wołowi, jak to miałoby wyglądac w praktyce i ku czemu to ma isc ? jak to pomoze oprocz tego zrobi się burdel. z tego co mi wiadomo ten system mija sie z oczekiwaniami. z mojej strony jesli to ma jakiekolwiek znaczenie - nie.

P.


...tSdtStylezZ...

Offline

 

#3 2009-01-06 22:46:37

Antonius

Zarząd

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-01-03
Posty: 44
Punktów :   

Re: Grupy bojowe

Zgrana grupa bojowa działa szybko i dyskretnie.Grupa uczy się zgrania w atakach co do sekundy.Informację o jej akcjach dostaje szefostwo sojuszu i je akceptuje lub wstrzymuje,ale również zleca jakąś szybką interwencję.Dobra grupa bojowa to taka w której gracze są w miarę blisko siebie Działanie grup bojowych uczy graczy współpracy oraz odpowiedzialności.....jeden za wszystkich,wszyscy za jednego!!!! Działalność grup pozwala wyłowić szpicli.W dalszej grze będzie to plusem dla sojuszu.

Offline

 

#4 2009-01-06 22:51:37

pedoe

Zarząd

Zarejestrowany: 2009-01-03
Posty: 40
Punktów :   

Re: Grupy bojowe

uważam, że póki co, trzeba zorganizowac lepiej ludzi w calym sojuszu, wszyscy widzą co się dzieje. pozatym, jest kilka mało uczęszczanych kont. dajmy jeszcze trochę czasu.

chociaż wiem z doświadczenia, że takie cosie nie wypalają ...

Pozdroweczki,.

P


...tSdtStylezZ...

Offline

 

#5 2009-01-06 22:56:46

Antonius

Zarząd

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-01-03
Posty: 44
Punktów :   

Re: Grupy bojowe

Właśnie taka grupa bojowa,a konkretnie jej dowódca potrafi najlepiej i dokładniej zorganizować graczy
niż zarząd sojuszu.A co do działania grup bojowych to takowe świetnie sobie radzą na s-1 nawet z silniejszym przeciwnikiem.Właśnie dlatego,że w ramach tych grup sittują sobie wzajemnie i podczas szybiej akcji praktycznie prawie wszyscy biorą udział


.......................................................................................................................................................

Dodam jeszcze,że gdyby już były te grupy bojowe to benek wtopiłby sporo woja!!!!
Choćby dziś uderzył 50 toporami i kilkunastoma katasami,a gdyby stał tam deff ustawiony przez najbliższych sąsiadów z mapy to benek wróciłby z niczym jeśli wogóle miałby z czym wracać.
Niestety nie mamy chętnego na zorganizowanie tego............ja nie mogę!!!
Jeśli dalej nie będzie chętnego,który zrozumie,że to jest jedno z lepszych rozwiązań,które naprawdę
świetnie działa w moim sojuszu na s-1 to nie widzę różowo naszej współpracy.
Niestety nie gra tu nikt z moich znajomych,przynajmniej jeszcze tego nie wiem.
Tam gdzie ja gram ludzie pchają się do stanowisk i naprawdę działają.
Wczorajsza kłótnia była dla mnie żenująca,żeby jeszcze coś z niej miało wyniknąć?
Ale co??
Tylko spokój nas ratuje i rozsądek.
Nieraz traciłem osady i trudno albo je odbudowywałem jak było to możliwe,albo przejmowałem inne wolne konto z kórego rezygnował inny gracz.
Nie zapominajmy też o fuzji sojuszy,które być może trzeba będzie przeprowadzić szybciej niż myślimy............
Sorki za moje dzisiejsze wypowiedzi,ale pomyślałem ,że muszę to napisać.
Pozdr.

Ostatnio edytowany przez Antonius (2009-01-07 10:14:03)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poke-adventure.pun.pl www.housemd.pun.pl www.siw.pun.pl www.pret.pun.pl www.mordownia-zlocieniec.pun.pl