Sojusz Cimms

Forum Walecznych Cimmsów

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-01-03 19:25:17

upierdliwiec

Administrator

465188
Zarejestrowany: 2009-01-03
Posty: 48
Punktów :   

Wybory propozycje

Proponowałabym wybrać koordynatorów deff  i off. Czy ktoś ma doświadczenie ?


1:J.Admin ma zawsze racje!
2:Jeśli J.Admin nie ma racji to patrz punkt pierwszy!

Offline

 

#2 2009-01-05 02:15:48

gibb

Sojusznik

Skąd: tplw
Zarejestrowany: 2009-01-05
Posty: 10
Punktów :   
sitter 1: mamusia
sitter 2: tatuś
WWW

Re: Wybory propozycje

doświadczenie mam ale po co koordynator jeżeli jeszcze nie burzymy? wojska łapie się teraz kontrami, a farmień koordynować nie trzeba

jeżeli chodzi o deffa, to owszem, może się przydać ale też moim zdaniem nie jest to na już ponieważ nie widziałem w pobliżu katasek jeszcze, wiec nie ma sensu się bronić. trzeba uciekać wojem i surkami i ewentualnie kontrować...chyba, że nie ma takiej możliwości z nadprzyrodzonych przyczyn, to wtedy można próbować łapać coś na deffie...ale to tak czy inaczej, potrzebny będzie TT


pedoe co-player.........................BsNt

Offline

 

#3 2009-01-05 17:25:59

upierdliwiec

Administrator

465188
Zarejestrowany: 2009-01-03
Posty: 48
Punktów :   

Re: Wybory propozycje

gibb napisał:

doświadczenie mam ale po co koordynator jeżeli jeszcze nie burzymy? wojska łapie się teraz kontrami, a farmień koordynować nie trzeba

jeżeli chodzi o deffa, to owszem, może się przydać ale też moim zdaniem nie jest to na już ponieważ nie widziałem w pobliżu katasek jeszcze, wiec nie ma sensu się bronić. trzeba uciekać wojem i surkami i ewentualnie kontrować...chyba, że nie ma takiej możliwości z nadprzyrodzonych przyczyn, to wtedy można próbować łapać coś na deffie...ale to tak czy inaczej, potrzebny będzie TT

Co to są nadrodzone przyczyny ??


1:J.Admin ma zawsze racje!
2:Jeśli J.Admin nie ma racji to patrz punkt pierwszy!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.genelia-d-souza.pun.pl www.westinfo.pun.pl www.gsembclan.pun.pl www.rani.pun.pl www.naruto-shuriken.pun.pl